Nákupy

Nákupy

Nákupy internetové obchodní centrum

Partneři webu:

Česke bylinky

Česke bylinky

Česke bylinky
monster_media_g

monster_media_g

monster_media_grafika_weby
Internetová agentura se zaměřením na webdesign, firemní aplikace, originální grafiku abranding. Rádi pro naše klienty zajistíme, vymyslíme, připravíme a zrealizujeme kompletní branding vaší nové značky nebo oživení a rebranding vaší stávající. Zabýváme se také originální grafikou na míru a to jak pro tisk, tak i pro online prostředí.

www.monstermedia.cz/
Pomůžeme vám navrhnout a vytvořit online aplikace, které vás mohou zviditelnit (online soutěže, dotazníky apod.) nebo vám pomohou optimalizovat vaše firemní procesy (aplikace na osobní prodej, rezervace, komunikaci s klienty apod.).

Všechny weby z naší produkce jsou responzivní s důrazem na UX optimalizaci. Snažíme se je vyrobit tak, aby nás samotné bavili a zákazníci našli vždy to co hledají. Hezký a moderní design pro stanovenou cílovou skupinu je samozřejmostí.

Ux neboli User Experience je obor skládající se z okruhu disciplín, které mají obecně za cíl učinit web pro uživatele přehlednější, příjemnější a podpořil tak jejich budoucí opakovaný nákup či další návštěvu.

Naše eshopy nejsou jenom vizuálně přitažlivé, ale umíme je napojit i na složité účetní nebo skladové systémy a další externí aplikace. Naše portfolio klientů provozuje eshopy skoro po celém světě, díky tomu si umíme poradit s mnoha specialitami.
Monster média,

Monster média,

Monster média, tvorba webů, eshpů, online aplikací
24.09.2019 17:24:24
katalogy
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one